KREDYTY

Kredyty zostały zdefiniowane na mocy ustawy o prawie bankowym: „Przez umowę kredytu bank zobowiązuje się oddać do dyspozycji kredytobiorcy na czas oznaczony w umowie kwotę środków pieniężnych z przeznaczeniem na ustalony cel, a kredytobiorca zobowiązuje się do korzystania z niej na warunkach określonych w umowie, zwrotu kwoty wykorzystanego kredytu wraz z odsetkami w oznaczonych terminach spłaty oraz zapłaty prowizji od udzielonego kredytu.” Poza ustawą o prawie bankowym kredyty podlegają dodatkowo pod szereg innych ustaw takich jak ustawę o kredycie konsumenckim, ustawę o kredycie hipotecznym, administracyjne przepisy wykonawcze itp. 

W teorii kredyty można podzielić ze względu na:

  • cel kredytu – konsumpcyjne, inwestycyjne, mieszkaniowe,
  • czas spłaty – krótkoterminowe, długoterminowe,
  • zabezpieczenie – hipoteka, zastaw, weksel,
  • walutę – dewizowe, złotówkowe.

Jednak jest to podział czysto teoretyczny i bardziej służy naukom przedmiotów związanych z bankowością niż przeciętnemu kredytobiorcy


Kredyty — Ostrołęka

Niezależnie od potrzeby, którą chcesz zaspokoić dodatkowym zastrzykiem gotówki, jesteśmy po to, aby pomóc Ci zrealizować wszystkie plany. Oferujemy dogodne kredyty dla Klientów z Ostrołęki i okolic. Dostęp do pełnej oferty bankowej pozwala nam dopasować produkt do Twoich oczekiwań. Z nami podpiszesz najkorzystniejszą umowę, a profesjonalni doradcy kredytowi dobiorą wysokość rat do preferencji i możliwości finansowych Klienta.

Kredyty bankowe — wszystkie oferty w jednym biurze

Wakacje, samochód, mieszkanie, a może wymarzony remont? U nas znajdziesz kredyty zarówno na dowolny cel, jak i mieszkaniowe, hipoteczne, konsolidacyjne czy inne. Dzięki wsparciu doświadczonych pracowników nie musisz tracić czasu na samodzielne porównywanie ofert, dzwonienie do banków czy wypełnianie formularzy. Opowiedz nam o swoich marzeniach, możliwościach finansowych oraz preferencjach dotyczących spłaty, a przedstawimy Ci tylko te produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Mieszkasz w Ostrołęce? Nie czekaj — skontaktuj się z nami już dziś!

Konkretny Pieniądz — dlaczego warto zaufać ekspertom?

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom z Ostrołęki oraz innych miast w Polsce dostępu do najlepszych kredytów i pożyczek bez wychodzenia z domu. Profesjonalne wsparcie doradców, sprawny kontakt oraz ogromna wiedza specjalistów finansowych pozwoli Ci wnioskować o najlepsze produkty na rynku. Oprócz kredytów bankowych dysponujemy dostępem do innych ofert — w tym instytucji pozabankowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz dostępny na stronie.

Zachęcamy Klientów z Ostrołęki oraz innych miejscowości w Polsce do skorzystania z usług profesjonalnego biura kredytowego. Znajdziesz u nas również kredyty dla firm oraz dla osób obciążonych zobowiązaniami, które potrzebują gotówki lub chcą wyjść ze spirali zadłużenia. Zapraszamy!