Twój zły BIK jest ok

Skrót BIK oznacza Biuro Informacji Kredytowej S.A. czyli przedsiębiorstwo, które działa w oparciu o przepisy prawa bankowego i zajmuje się administrowaniem danych dotyczących historii kredytowej klientów banków, SKOK-ów oraz instytucji pożyczkowych

Często słychać, że BIK jest bazą klientów zadłużonych, co jest błędnym określeniem. W BIK gromadzone są zarówno pozytywne, jak też negatywne informacje dotyczące historii kredytowej. Dzięki zebranym informacjom BIK określa ocenę kredytową poszczególnych osób. Zasada jest prosta spłacasz kredyty bądź pożyczki w terminie masz dobry BIK, nie spłacasz w terminie swoich kredytów lub pożyczek masz zły BIK, bądź inaczej mówiąc niską ocenę kredytową.

Wiele osób uważa, że zły BIK to brak możliwości uzyskania pożyczki. Otóż nie. Poznajcie historię Barbary.

– Moje auto zepsuło się we wrześniu i szybko potrzebowałam 20 000 złotych na nowe. W moim banku odmówiono mi kredytu. Składałam wnioski u różnych pożyczkodawców, jednak odmówili mi z powodu niskiej oceny kredytowej w BIK-u. Pogodziłam się z faktem, że nowe auto pozostanie tylko marzeniem. Jednak mój przyjaciel polecił mi firmę KONKRET marketpozyczkowy.pl i powiedział: Twój zły BIK jest ok, idź i sama się przekonaj. Złożenie wniosku było proste, a pożyczkę otrzymałam jeszcze tego samego dnia. Od tamtej pory już wiem, że mój zły BIK jest ok! – powiedziała pani Barbara.

Na oświadczenie do 20 000 zł. Bez zbędnych formalności.  Wszystkie źródła dochodu akceptowane. Jesteś zainteresowany? Pożycz już teraz nawet do 20 000 zł bez wychodzenia z domu.

Jak to działa? Co o sobie mówią sami pożyczkodawcy?

– W przeciwieństwie do instytucji bankowych nie podejmujemy decyzji o przyznaniu pożyczki na podstawie analizy Twojej historii kredytowej, ani nie osądzamy Cię na jej podstawie! W zamian wszystko, o co prosimy, to abyś znalazł Gwaranta, czyli osobę, która poświadczy, że możemy Tobie zaufać bez względu na Twoją historię kredytową. Większość naszych gwarantów to członkowie rodziny lub bliscy przyjaciele. Może to być ktokolwiek kto Cię zna, ma do Ciebie zaufanie i wierzy, że będziesz dokonywać płatności na czas. Nie ma znaczenia czy Twój BIK jest negatywny czy też masz zupełnie czystą historię kredytową. Nie musisz pracować na pełny etat, akceptujemy również samozatrudnionych – informuje Konkret.
Masz negatywną historię kredytową?
Bank odmówił Ci kredytu?
Chcesz skonsolidować zadłużenie?
Twój zły BIK jest ok!
Przekonaj się jakie to proste.
Poznaj lepszą stronę finansów.
Kasa czeka na Ciebie.

Poznaj pełną ofertę pożyczkową. 

Główna siedziba KONKRET marketpozyczkowy.pl mieści się w Ostrołęce przy ul. Goworowska 6a. Zapraszamy do innych naszych placówek, których wykaz można znaleźć pod linkiem