Market Pożyczkowy Konkret – pośrednik finansowy godny zaufania

Pośrednik finansowy nie powinien pobierać wynagrodzenia od klienta, ponieważ za jego pracę wynagradza go instytucja, w której klient poszukuje wsparcia finansowego. To bardzo ważne, by wybierać tylko zaufane i sprawdzone firmy z doświadczeniem, takie jak KONKRET marketpozyczkowy.pl.
Na wielu płaszczyznach naszego życia spotykamy się z pośrednictwem. Podczas zakupów produktów, bądź usług, pośrednik spełnia bardzo ważną rolę i w wielu przypadkach bez jego udziału transakcja nie mogłaby się odbyć. Zatem, jeżeli pośrednictwo odgrywa tak ważną rolę w życiu każdego człowieka, jak rozpoznać, że trafiliśmy na właściwą osobę bądź firmę, której możemy powierzyć nasze sprawy? A co jeżeli chodzi o nasze finanse? Jak rozpoznać pośrednika finansowego godnego zaufania?

Przy tak dużej ilości firm i instytucji, które zajmują się pośrednictwem finansowym trudno jest stwierdzić, która firma jest najlepsza, komu można zaufać i kto w bezpieczny sposób zajmie się naszymi finansami.

Firmy finansowe występują pod różnymi nazwami: pośrednik kredytowy, agent, doradca. Na samym końcu chodzi zawsze o to samo, czyli o osobę, która w sposób fachowy doradzi, jakie finansowanie w konkretnej sytuacji będzie najlepsze. Kiedyś zawód pośrednika finansowego nie był w żaden sposób unormowany prawnie. Wraz ze wzrostem jego roli i powszechności na rynku podjęto działania mające na celu certyfikację pośredników finansowych. Ta certyfikacja odbywa się na mocy dwóch ustaw fundamentalnych dla rynku pożyczania pieniędzy: Ustawy o kredycie konsumenckim oraz Ustawy o kredycie hipotecznym. Każdy pośrednik, który chce pośredniczyć przy sprzedaży kredytów i pożyczek konsumenckich, musi posiadać wpis do rejestru pośredników prowadzony przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Wiemy już, jakie elementy muszą zostać spełnione, aby mówić, że pośrednik działa legalnie. Pośrednik finansowy to osoba, która posiada ogromną wiedzę o produktach finansowych dostępnych na rynku, ale również ma umocowanie z wielu instytucji finansowych do sprzedaży tych produktów. Może zatem w sposób szybki i wiarygodny pomóc klientowi w doborze odpowiedniego produktu. Pośrednik po krótkiej rozmowie jest w stanie zakwalifikować klienta do odpowiedniej kategorii produktów oraz wybrać stosowny rodzaj instytucji, do której warto wnioskować o wsparcie finansowe. Następnie przeprowadzi zainteresowanego przez wszystkie etapy składania wniosku, aby finalnie zaspokoić jego potrzeby finansowe.

Wojciech Zieliński, dziennikarz finansowy i dyrektor projektu wnioskomat.com twierdzi, że pośrednik finansowy to realna wartość dla klienta. Nie tylko pomoże znaleźć właściwą ofertę, ale również zadba o realizację wszystkich kroków w procesie sprzedaży. Co więcej, za usługę nie płaci klient, a instytucja, która sprzedaje produkt. Nie ma zatem różnicy w cenie kredytu lub pożyczki czy kupimy ją bezpośrednio w banku, w firmie pożyczkowej, przez stronę Internetową czy u pośrednika.

Firma KONKRET marketpozyczkowy.pl działa jako pośrednik finansowy już od ponad dziesięciu lat. Poza stosownym wpisem do rejestru KNF, posiada wiele certyfikatów od instytucji finansowych oraz szerokie grono klientów, co potwierdza, że jest firmą godną zaufania. Spółka zaspokaja potrzeby finansowe klientów, a oferta jest stale wzbogacana o nowe produkty i rozwiązania, w których dobro klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Obecnie w ofercie firmy jest ponad 50 produktów finansowych. Niektóre z nich dostępne tylko i wyłącznie w ofercie KONKRET marketpozyczkowy.pl

Klienci decydując się na wizytę w biurze KONKRET marketpozyczkowy.pl mają możliwość sprawdzenia swojego BIK-u oraz wyszukania i sprawdzenia oferty dopasowanej do potrzeby finansowej. Czynności te wykonuje bezpłatnie wykwalifikowany pracownik firmy, posiadający dużą wiedzę o oferowanych usługach i produktach. Co więcej z KONKRET marketpozyczkowy.plkłopotem przestają być skomplikowane procedury uzyskania wsparcia finansowego oraz zapisy w umowach pożyczkowych. Doświadczeni pracownicy prowadzą klientów niemal za rękę przez wszystkie procedury uzyskania finansowania, a treść umów przystępnie przedstawiają, wyjaśniając ewentualne wątpliwości. Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Dla pracownika placówki najważniejszy jest zadowolony klient i uśmiech, jaki mu ofiaruje spotykając się na ulicy.

Pośrednik finansowy KONKRET marketpozyczkowy.pl jest wynagradzany przez instytucje, z którymi współpracuje, a nie bezpośrednio przez klienta. Koszty związane z umową kredytową są dla klienta wiadome przed jej zawarciem. Nic nie jest ukrywane przed klientem. KONKRET marketpozyczkowy.pl nie obciąża klienta kosztami związanymi ze znalezieniem stosownej oferty, bądź zawarciem umowy kredytowej. Pośrednik finansowy, który pobiera dodatkowe koszty za znalezienie oferty, bądź zawarcie umowy w ocenie pracowników KONKRET marketpozyczkowy.pl nie jest godny zaufania i nie reprezentuje interesu klienta, a interes własnego portfela.

Istnieje możliwość wnioskowania o pożyczkę bez wychodzenia z domu w dowolnym czasie poprzez złożenie wniosku na stronie wnioskomat.com. Po pozytywnej weryfikacji klienta i otrzymaniu oferty, klient zgłasza się do biura KONKRET marketpozyczkowy.plaby podpisać gotową umowę. Pracownik KONKRET marketpozyczkowy.pl poinformuje klienta, do którego biura się zgłosić. KONKRET marketpozyczkowy.pl posiada oddziały w wielu miastach a ich adresy można poznać tutaj

Jeżeli potrzebna jest porada odnośnie finansów, bądź dodatkowa gotówka, to u pośrednika finansowego KONKRET marketpozyczkowy.pl jest wszystko na wyciągnięcie ręki. Nie wierzysz? Sprawdź.

Główna siedziba KONKRET marketpozyczkowy.pl mieści się w Ostrołęce przy ul. Goworowska 6a.

Zapraszamy do innych naszych placówek, których wykaz można znaleźć pod linkiem