Pożyczki dla firm

Pożyczki firmowe to pożyczki jakie są udzielane nie konsumentom a firmom. Charakteryzują się tym, że koszty z nimi związane można zaliczyć do kosztów uzyskania dochodu do sprawia, że podatek w firmie jest mniejszy. Jaki jest warunkiem takiego postępowania? Pożyczkobiorcą musi być firma a kwota pożyczki musi zostać przeznaczona na potrzeby firmy nie indywidualne właściciela bądź właścicieli firmy. W obecnej koniunkturze na rynku co raz więcej instytucji pożyczkowych ufa przedsiębiorcom pomagając im rozwijać swoje biznesy ze środków uzyskanych z pożyczek dla firmy. Dlaczego warto korzystać z pożyczek firmowych a nie finansować się prywatnymi środkami finansowymi? Częściowa odpowiedź już padła (możliwość zaliczenia kosztów pożyczki firmowej do kosztów działalności) poza tym prywatne środki jak sama nazwa wskazuje są prywatne zatem niech takimi pozostaną (choćby na czarną godzinę). Wiele inwestycji jest zależnych tylko i wyłącznie od tego czy otrzymają wsparcie finansowe od instytucji pożyczkowych. Nikt nie zastanawia się i nawet nie rozważa czy może wyjąć środki z portfela i przeznaczyć je na inwestycje.

Pożyczki firmowe

Choć prowadzenie własnego biznesu wydaje się wielu osobom kuszącym sposobem na życie, niesie ono za sobą wiele rozmaitych trudności. Szczególnie w przypadku stawiania swoich pierwszych kroków w kierunku rozwoju działalności, prób jej modernizacji bądź też mierzenia się z długami częstym problemem okazuje się brak środków finansowych. O ile wielu przedsiębiorców sięga wtedy do swoich własnych portfeli, nie jest to wcale dobrą praktyką, którą powinno się utrwalać. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest podejmowanie działań na gruncie biznesowym, zwłaszcza że wcale nie tak trudno o pożyczki dla firm zadłużonych. W naszym serwisie pomożemy Ci znaleźć rozwiązania dostosowane do konkretnych potrzeb, dając szansę na szybki zastrzyk gotówki dla przedsiębiorstwa.

Konkretny pieniądz — zadbaj o firmowe finanse już dziś

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nieprzewidywalne jest życie. Pisze ono rozmaite scenariusze, które nie zawsze są tożsame z własnymi oczekiwaniami i marzeniami. W przypadku prowadzenia firmy najczęstszym kłopotem okazuje się brak wystarczających środków finansowych, które są niezbędne do tego, aby móc z sukcesem prowadzić działalność, unowocześniać technologie czy też się rozwijać. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, oferujemy pożyczki dla firm zadłużonych od sprawdzonych towarzystw kredytowych. Pomożemy Ci wybrać idealną ofertę, dostosowując ilość czy wielkość rat do konkretnej sytuacji finansowej.

Pożyczki pozabankowe dla firm bez BIK

Na rynku jest dziś wiele działalności, które specjalizują się w udzielaniu pożyczek dla firm bez sprawdzania BIK. W związku z burzliwą historią przedsiębiorstw niektórym z nich zdarzały się w przeszłości problemy z płynnością finansową, skutkujące wpisem w BIK. Nawet jeśli były to tylko jednorazowe sytuacje, figurując w BIK, nie mogą one często liczyć na otrzymanie pożyczki, przez co nie mają szans na dalszy rozwój. Na szczęście kredyty bankowe to nie jedyne rozwiązanie, ponieważ w Konkretny pieniądz przedstawiamy ofertę obejmującą pożyczki pozabankowe dla firm bez BIK, dzięki którym niemalże każdy przedsiębiorca może wspomóc finansowo swoją działalność. Zapraszamy do współpracy!