UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie to umowne zobowiązanie jednej strony umowy do wypełnienia określonego świadczenia na rzecz drugiej strony umowy z racji na określone zdarzenie. Umowa ubezpieczenia została określona w Kodeksie Cywilnym. Ustawy z dnia 11 września 2015 r. o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej w załączniku nr 1  wyróżnia się podział ryzyka na działy, grupy i rodzaje ubezpieczeń. Jednak jest to tak obszerna lektura, że nie ma sensu jej tu cytować. 

Na rynku dostępnych jest coraz więcej rodzajów ubezpieczeń przez co można znaleźć takie, które dadzą osobie ubezpieczonej poczucie bezpieczeństwa bo właśnie tego poczucia najbardziej potrzebujemy. Mówi się, że mądry Polak po szkodzie. Mądry jeżeli wcześniej się zabezpieczył na tą okoliczność stosownym ubezpieczeniem.

Ubezpieczenia — Ostrołęka

Wszyscy chcielibyśmy cieszyć się doskonałym zdrowiem bez konieczności odwiedzania lekarzy, jak również nie musieć martwić się o przyszłość swoją oraz swoich najbliższych. W rzeczywistości jednak nieprzewidziane zdarzenia losowe mogą pojawić się w życiu każdego z nas. Niezależnie od tego, czy chodzi o nagłą chorobę, kolizję drogową, czy pożar mieszkania, sytuacje tego rodzaju zawsze wiążą się z kosztami, nierzadko wysokimi, przekraczającymi możliwości finansowe. Warto zatem zabezpieczyć się przed takimi wydarzeniami, wykupując ubezpieczenie.

Rodzaje ubezpieczeń dostępnych w firmie Konkretny Pieniądz

W naszej firmie z siedzibą w Ostrołęce wiemy, że niespodziewane wydarzenia i wynikające z nich konsekwencje mogą mieć różnorodny charakter, dlatego przygotowaliśmy ofertę wielu polis online dla Klientów z całej Polski. Proponujemy zatem ubezpieczenia na wypadek poważnej choroby, konieczności specjalistycznego leczenia, pobytu w szpitalu, śmierci, ale nie tylko. Oprócz tego finansowo zabezpieczamy także przed następstwami takich zdarzeń jak kradzież, pożar, zalanie mieszkania albo uderzenie pioruna.

Ubezpieczenia OC dla osób z całego kraju: najlepsze ubezpieczenia — Ostrołęka

Polisy, które oferuje Konkretny Pieniądz, obejmują nie tylko nieszczęśliwe wypadki, utratę mienia czy niespodziewane problemy zdrowotne. Zależy nam na kompleksowości usług, dlatego wśród naszych propozycji znaleźć można też ubezpieczenia OC stanowiące świetne zabezpieczenie choćby w przypadku spowodowania kolizji bądź wypadku drogowego. To również ochrona na przykład przed konsekwencjami uszkodzenia cudzej własności albo wybicia szyby przez dziecko.

Ubezpieczenia — Ostrołęka: polisy online dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta

Choć ubezpieczenie może okazać się nieocenioną pomocą w nieprzewidzianych sytuacjach, jego wybór i zakup jest ważną, odpowiedzialną decyzją. Z tego powodu nasza firma zlokalizowana w Ostrołęce pozwala na znalezienie polisy online idealnie dopasowanej do wymagań Klienta. Weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje oczekiwania, a następnie zaproponujemy optymalne ubezpieczenie — bez wychodzenia z domu czy uciążliwej biurokracji. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty polis!